Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor energietechnologie
bachelor energietechnologie
industriële wetenschappen en technologie



Video's

Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
bachelor energietechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

et@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

ENERGIETECHNOLOGIE

Wat?
Na deze opleiding ben je een specialist in hernieuwbare energie, automatisering, domotica, elektrische machines en sterkstroominstallaties. Met dit diploma heb je in no time een boeiende job met goede doorgroeimogelijkheden.

Studeren en leren
Je krijgt een goede mix van theorie en praktijk. Zo ontwikkel je inzichten en vaardigheden in energiemanagement, automatisering, elektriciteit en groene energie. Je werkt elk jaar aan een project in samenwerking met bedrijven.
In het derde jaar is er een uitgebreide stage van 16 weken.

Vakken
- elektriciteit
- automatisering
- groene energie
- elektrotechniek, elektrisch rekenen
- toegepaste wetenschappen
- bedrijfsmanagement
- … 

Jobkansen
- technisch coördinator
- programmeur PLC, verlichtingsspecialist, installateur domotica en zonnepanelen, Process Engineer
- …

Leerroute



 
Algemeen contact
bachelor energietechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

et@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Mathieu Himpe
Docent
mathieu.himpe@vives.be
bachelor energietechnologie & elektromechanica
_
België
StandContact
Koen Malfait
Docent
koen.malfait@vives.be
bij problemen met CHAT: mail gerust!
NL,EN,FR
Bachelor Energietechnologie (+ EM, OP, AT)
_
België
StandContact
Vincent Vergalle (docent)
vincent.vergalle@vives.be
NL,FR,EN
bachelor energietechnologie & ecotechnologie
www.vives.be
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk België
StandContact
Katrien Maes (docent)
katrien.maes@vives.be
bachelor energietechnologie (+ EM, AT en graduaat VT)
_
België
StandContact
Geert De Meyere
Docent automatisering, domotica en IoT
geert.demeyere@vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
België
StandContact
Bart Demeyere
Opleidingshoofd
bart.demeyere@vives.be
0496548612
bachelor energietechnologie
_
België
StandContact
Thomas Callewaert (16u-17u)
Student
thomas.callewaert2@student.vives.be
bachelor energietechnologie
_
België
StandContact
Jillys Coquerelle (student)
Student
jillys.coquerelle@student.vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
België
StandContact
Quinten Amerlynck (student)
quinten.amerlynck@student.vives.be
bachelor energietechnologie
_
België
StandContact
Olivier Foulon
Student
olivier.foulon@student.vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
België

Producten

Mozaïek Lijst