Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor autotechnologie
bachelor autotechnologie
industriële wetenschappen en technologie



Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
bachelor autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

autotech@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

AUTOTECHNOLOGIE

Wat?
In deze opleiding leer je alles over diesel- en benzinevoertuigen, elektrische, hybride- en waterstofvoertuigen. Naast auto’s werk je ook aan vrachtwagens, landbouwvoertuigen, heftrucks, motorfietsen en …. racewagens. 

Studeren en leren
De theoretische vakken zijn telkens gekoppeld aan praktijklabs. Zo leer je ook in team werken, initiatief nemen, communiceren en zelfstandig werken. Vanaf het tweede jaar maak je kennis met alle domeinen van het werkveld via studiebezoeken: personenwagens, rally- en circuitwagens, vrachtwagens, motorfietsen, landbouwmachines …
Je volgt vanaf het tweede jaar stage. In het laatste semester van je opleiding loop je zes weken stage in de voertuigsector.

Vakken
- verbrandingsmotoren
- aandrijflijn, remsystemen en wielgeleiding
- motormanagement, chassismanagement en voertuigdynamica
- lab en theorie voertuigelektronica, lab netwerktechnologie
- bedrijfsmanagement
- expertise en kwaliteitszorg
- …

Jobkansen
- diagnosetechnicus
- Master Technician, Parts Manager, After Sales verantwoordelijke
- …

Autonome mobiliteit, Elektrische voertuigen / mobiliteit, Diagnosetechnicus, Motorsport technieker, Landbouw mechanisatie, Mobiele hydraulica, Schade expert

Leerroute



 
Algemeen contact
bachelor autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

autotech@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Bert Desender (docent)
Opleidingshoofd
bert.desender@vives.be
0495761658
NL,EN,FR
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Sam Schotte (docent)
sam.schotte@vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Thomas Vanhalst (docent)
thomas.vanhalst@vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Jeremy Lebon (docent)
jeremy.lebon@vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Tom Bartsoen (docent)
tom.bartsoen@vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Axelle Deschodt (14u-16u)
Student 1e jaar
axelle.deschodt@student.vives.be
0491440496
0491440496
NL,EN
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Wouter Smet (student)
wouter.smet@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Benjamin Van Overwalle 14u-16u
bachelorstudent laatste jaar
benjamin.vanoverwalle@student.vives.be
0478810705
0478810705
NL,EN,FR
bachelor autotechnologie
smetledesteenweg 186
9230 Wetteren België
StandContact
Midas De Nollin
2de jaars student
Midas.denollin@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Thomas De Tandt
2de jaars Student
thomas.detandt@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
België
StandContact
Jasper Puype (student)
jasper.puype@student.vives.be
bachelor autotechnologie
www.vives.be/autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk België
StandContact
Christophe Hallaert
Docent
christophe.hallaert@vives.be
bachelor autotechnologie
www.vives.be/autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk België

Producten

Mozaïek Lijst