Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
graduaat verpleegkunde
graduaat verpleegkunde
gezondheidszorg



Video's

Added on 14/05/2020
Added on 14/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 17/05/2020

Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
graduaat verpleegkunde
Brugge - Ieper - Kortrijk
Roeselare - Tielt - Waregem
België

Website

056 26 41 60

verpleegkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

VERPLEEGKUNDE

Wat?
Droom je ervan om verpleegkundige te worden? Met deze boeiende en sterk praktijkgerichte opleiding ben je goed voorbereid op deze belangrijke job. Zo word je een verpleegkundige met Hart, Hoofd en Handen.

Studeren en leren
De opleiding duurt drie jaar en bestaat uit vijf modules die starten in september en februari. Tijdens de lesweken kom je naar school om theorie- en prakijklessen te volgen. In het vaardighedencentrum leer en oefen je nieuwe technieken en vaardigheden. Je hebt heel geregeld evaluaties zodat je nooit grote hoeveelheden leerstof tegelijkertijd moet verwerken.
In het eerste jaar krijg je een algemene kijk op de verpleegkunde. Daarna maak je kennis met de verschillende werkcontexten. In het derde jaar verdiep je je in de werkcontext waar je het meest belangstelling voor hebt zoals bijvoorbeeld thuisverpleegkunde, verpleegkunde bij mensen met een beperking, ziekenjuisverpleegkunde …
De wisselwerking tussen theorie en praktijk is uniek. Zo ben je goed voorbereid op je job. De stage en/of het werkplekleren vormt dus een heel belangrijk deel van je opleiding. Je staat al vanaf de eerste module met beide voeten in de praktijk. Je stageweken nemen toe naarmate je opleiding vordert.

Vakken
- anatomie, zorgproces, veilig werken
- wondzorg
- medicatie en bloedafname
- gesprekstechnieken, teamwork, assertiviteit
- persoonlijke professionele groei
- …

Jobkansen
- gegradueerd verpleegkundige in algemene ziekenhuizen, geestelijke gezondheidzorg, woonzorgcentra, diensten voor thuisverpleging …

Leerroute



 
Algemeen contact
graduaat verpleegkunde
Brugge - Ieper - Kortrijk
Roeselare - Tielt - Waregem
België

Website

056 26 41 60

verpleegkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Lucia Talpe (docent)
docent - stagebegeleider Waregem-Tielt 14u - 15u
lucia.talpe@vivesgraduaatvpk.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Waregem - Tielt
8790 Waregem België
StandContact
Iljoetchka Vanhee (docent-Brugge)
Docent/stagebegeleider
Iljoetchka.vanhee@vivesgraduaatvpk.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge
België
StandContact
Emilie Snoeck 16u - 17u
docent Waregem - Tielt
emilie.snoeck@vivesgraduaatvpk.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Waregem - Tielt
België
StandContact
Hilde Neyrinck 16.00-17.00
Docent verpleegkunde(Roeselare), stagebegeleider, Projectverantwoordelijke JA,WEL!
hilde.neyrinck@icdien.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Perla Vanneste (16u - 17u)
3de jaar student verpleegkunde - IC Dien Roeselare (uitstroomrichting Geestelijke Gezondheidszorg)
perla.vanneste@icdien.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Virginie Leroy (16-17u)
3de jaar student verpleegkunde - IC Dien Roeselare (uitstroomrichting Geestelijke Gezondheidszorg)
virginie.leroy@icdien.be
NL,EN,FR
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Sharice Vansteelant (student)
Student
sharice.vansteelant@student.vivesgraduaatvpk.be
NL,EN,FR
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Jonas Bulckens (14-15u)
Docent (Roeselare) / stagebegeleider / projectverantwoordelijke CAELO (Veurne)
jonas.bulckens@icdien.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Isabelle Couvreur (docent) 14u-15u
Docent Roeselare
isabelle.couvreur@icdien.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Alien Denys (Medewerker KORTRIJK)
alien.denys@rhizo.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Sarah Slembrouck (docent-Brugge)
Docent/stagebegeleider
sarah.slembrouck@vivesgraduaatvpk.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Sofie Vandenbroucke (docent Waregem-Tielt) 14u-15u
sofie.vandenbroucke@vivesgraduaatvpk.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Xandro de Tand (student - Kortrijk / 14u-16u)
xandro.detand@student.vivesgraduaatvpk.be
NL
Graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Febe Bouvry Student (15u-16u)
Student M5 (laatste jaar) Waregem-Tielt
febe.bouvry@student.vivesgraduaatvpk.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Kiara Locquet (student) 14u-15u
Student 2de jaar
kiara.locquet@student.vivesgraduaatvpk.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Waregem - Tielt
België
StandContact
Virginie Faillie (Docent KORTRIJK : 15-17u)
virginie.faillie@rhizo.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Kortrijk
België
StandContact
Vicky Serruys (docent)
Docent-stagebegeleider werkplekleren Ieper
vicky.serruys@rhizo.be
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Deborah Vanwijnsberghe (docent KORTRIJK) (14-15 uur)
Docent
deborah.vanwijnsberghe@rhizo.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Nancy Dricot (docent afstandsonderwijs Kortrijk)
beleidsmedewerker afstandsonderwijs
nancy.dricot@rhizo.be
0484/806610
NL
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Kortrijk- Ieper- Brugge
België
StandContact
Mieke Loncke (14u - 16u)
docent - stagebegeleider
mieke.loncke@vivesgraduaatvpk.be
NL,EN
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Waregem - Tielt
België
StandContact
Rebecca Vanneste (15u-16u)
Docent communicatie Roeselare
rebecca.vanneste@icdien.be
graduaat verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/graduaat-verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België

Producten

Mozaïek Lijst