Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor vroedkunde
bachelor vroedkunde
gezondheidszorg




Video's

Added on 14/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 18/05/2020
Added on 18/05/2020

Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
bachelor vroedkunde
Xaverianenstraat 10, Brugge
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

vroedkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

VROEDKUNDE

Wat?
Is het je droom om vroedvrouw te worden? Je helpt bij de bevalling en zorgt voor de mama en het kind. Je begeleidt de mama en haar entourage voor en tijdens de zwangerschap, bij de geboorte en in het eerste jaar na de bevalling.


Studeren en leren
In het eerste jaar leer je alles over een gezonde zwangerschap, de bevalling en de kraamperiode tot een jaar na de bevalling. Vanaf het tweede jaar verdiep je je in de verloskunde en krijg je inzicht in de problemen en verwikkelingen. In het derde jaar focus je je op hoogrisicozwangerschappen, vroeggeboren baby’s en op de thuiszorg. Het vaardigheids- en simulatieonderwijs is in kleine groepen.

Je stageweken nemen toe naarmate je in je opleiding vordert. Je kan ook op stage in het buitenland.

Vakken
- algemene pathologie, teratologie en toxicologie

- anatomie en fysiologie
- embryologie en genetica
- ethiek
- onderzoek en kwaliteit
- hoogrisico neonatologie en verloskunde
- …

Jobkansen
- zelfstandige vroedvrouw

- vroedvrouw op de afdelingen moeder en kind in het ziekenhuis, in diensten voor perinatale raadpleging en diagnostiek
- …

Leerroute




 
Algemeen contact
bachelor vroedkunde
Xaverianenstraat 10, Brugge
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk
België

Website

056 26 41 60

vroedkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Rita Devriendt (docent)
jaarcoördinator vroedkunde 1ste opleidingsfase, campus Brugge
rita.devriendt@vives.be
0474.43.55.97
NL,EN,FR
Hogeschool Vives bachelor vroedkunde
Xaverianenstraat 10
8200 Sint-Michiels België
StandContact
Petra Injon (docent) 14u - 16u
Docent vroedkunde campus Brugge
petra.injon@vives.be
NL,EN,FR,DE
bachelor vroedkunde
www.vives.be
_
België
StandContact
Magali De Pauw
Opleidingshoofd Bachelor in de Vroedkunde, Campus Brugge
magali.depauw@vives.be
0478 574 042
NL,EN,FR,ES
Hogeschool VIVES, bachelor vroedkunde
www.vives.be
Xaverianenstraat 10
8200 Sint-Michiels België
StandContact
Isabel Vandesteene (docent)
Jaarcoördinator 1e OLF Bachelor Vroedkunde campus Kortrijk
isabel.vandesteene@vives.be
NL,FR,EN
VIVES campus Kortrijk
Doorniksesteenweg, 145
8500 Kortrijk België
StandContact
Martine Dorme (docent)
studie- en trajectbegeleider
martine.dorme@vives.be
056 27 05 27
0474547458
NL,FR,EN
bachelor vroedkunde campus Kortrijk
_
België
StandContact
Faye Everaerd (student)( 14u-15u)
faye.everaerd@student.vives.be
NL,EN,FR
bachelor vroedkunde campus Brugge
_
België
StandContact
Nina Manders (student) 15-16uur
nina.manders@student.vives.be
NL,EN,FR
bachelor vroedkunde
_
België
StandContact
Charlotte Demey (student) 16u - 17u
charlotte.demey@student.vives.be
NL
bachelor vroedkunde
_
België
StandContact
Justine Buyse (student)
justine.buyse@student.vives.be
NL,EN
bachelor vroedkunde kortrijk 15:30 - 17:00
_
België
StandContact
Tineke Devos
Opleidingshoofd Bachelor in de Vroedkunde, Campus Kortrijk
tineke.devos@vives.be
bachelor vroedkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/bachelor-vroedkunde#campus
Xaverianenstraat 10, Brugge
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk België
StandContact
Elien Verbauwhede student (14u-15u30)
elien.verbauwhede@student.vives.be
bachelor vroedkunde
https://www.vives.be/nl/opleidingen/gezondheidszorg/bachelor-vroedkunde#campus
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk
Doorniksesteenweg 145, Kortrijk België

Producten

Mozaïek Lijst