Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor verpleegkunde
bachelor verpleegkunde
gezondheidszorg





Video's

Added on 14/05/2020
Added on 14/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 17/05/2020
Added on 18/05/2020
Added on 18/05/2020
Added on 18/05/2020

Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare

België

Website

056 26 41 60

verpleegkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

VERPLEEGKUNDE

Wat?
Als verpleegkundige doe je je werk met hart en ziel. Je gaat in gesprek met de zorgontvanger en zijn omgeving over wat zij belangrijk vinden en ondersteunt hen om mee te denken en te beslissen. Je werkterrein is heel divers.


Studeren en leren
In de eerste drie jaar krijg je een brede basisvorming op medisch-technisch en psychosociaal vlak. In het vierde jaar ga je verdiepend aan de slag via een uitgebreide stage. Je hebt hoor- en werkcolleges, opdrachten, projectwerk, onderwijsleergesprekken … De opleiding legt een grote klemtoon op het groeien naar zelfstandigheid. Het vaardigheids- en simulatieonderwijs is in kleine groepen.

Je stageweken nemen toe naarmate je in je opleiding vordert. Je kan ook op stage in het buitenland.

Vakken
- anatomie en fysiologie

- infectiebeheersing en farmacologie
- verpleegkundige methodiek en vaardigheden
- beroepsgerelateerde wetgving
- ethische vaardigheden
- onderzoek en kwaliteit
- …

Jobkansen
- verpleegkundige in algemene ziekenhuizen, psychiatrische ziekenhuizen en palliatieve zorgdiensten

- verpleegkundige in de thuiszorg, preventieve gezondheidszorg, ouderenzorg
- …

Leerroute





 
Algemeen contact
bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare

België

Website

056 26 41 60

verpleegkunde@vives.be

Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Suzan 14u mailen mag ook suzan.cecat@vives.be Cecat
DOCENT VERPLEEGKUNDE KORTRIJK
suzan.cecat@vives.be
0485183110
NL,EN,FR
bachelor verpleegkunde
www.vives.be
_
8500 Kortrijk België
StandContact
Lotte Kinds (student) (15.30-17.00)
Student VIVES Campus Roeselare
lotte.kinds@student.vives.be
NL,EN,FR,DE
bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Nele Verstraete (docent)
nele.verstraete@vives.be
bachelor verpleegkunde
www.vives.be/verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Lore Awouters (student Kortrijk) (14u-15u)
lore.awouters@student.vives.be
bachelor verpleegkunde
www.vives.be/verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Kelsey Verhelst (student) (14-15u)
kelsey.verhelst@student.vives.be
bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Nele Callebert (student) 14u-15u
Student campus Roeselare
nele.callebert@student.vives.be
bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Kelly Vandekerckhove (Student, 15u - 16u15)
Student VIVES Roeselare
kelly.vandekerckhove@student.vives.be
Bachelor verpleegkunde
VIVES Roeselare
België
StandContact
Julie Verniers (student) (15u-17u) Steeds bereikbaar via mail! julie.verniers@student.vives.be
Student Campus Kortrijk
julie.verniers@student.vives.be
0478 55 80 41
NL
bachelor verpleegkunde
Campus Kortrijk
België
StandContact
Sybren Vanneste (student) (15u-16u) (Ook via mail bereikbaar!)
Student campus Kortrijk
Sybren.Vanneste@student.vives.be
NL
Bachelor verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België
StandContact
Annelies Verkest -- mailen mag ook: annelies.verkest@vives.be
Docent VIVES Brugge
annelies.verkest@vives.be
Bachelor verpleegkunde
België
StandContact
Katrijn Duchi (15u-16u) Ook steeds bereikbaar via email!
Docent verpleegkunde campus Kortrijk
katrijn.duchi@vives.be
0475295331
NL,EN,FR
Bachelor verpleegkunde
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk België
StandContact
Lisette Pitteljon (docent) (14.30u -17.00u) mailen mag ook
praktijklector lisette.pitteljon@vives.be
lisette.pitteljon@vives.be
NL,FR,EN
bachelor verpleegkunde
www.vives.be
Xaverianenstraat 10
8200 Sint-Michiels België
StandContact
Heidi Schepers (docent) heidi.schepers@vives.be
docent campus Brugge
heidi.schepers@vives.be
0476/221061
bachelor verpleegkunde
_
Brugge België
StandContact
Dieter Maes (ook bereikbaar via mail: dieter.maes@vives.be)
Opleidingshoofd campus Roeselare
dieter.maes@vives.be
0497661934
bachelor verpleegkunde
https://www.vives.be/nl/campussen/roeselare/campus-roeselare
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare België
StandContact
Dries Taghon (Docent, 16u - 17u)
Praktijklector en stagecoördinator
dries.taghon@vives.be
NL,EN,FR
VIVES Roeselare
www.vives.be
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare België
StandContact
Ann Dumon (15 - 16 uur)
Docent Verpleegkunde campus Roeselare
ann.dumon@vives.be
+ 32 51 23 23 30
bachelor verpleegkunde campus Roeselare
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare België
StandContact
Wendy Verheyen (docent) (14u - 15u)
docent, coördinator brugopleiding, studie- en trajectbegeleider en ombudsdienst
wendy.verheyen@vives.be
051/232330
bachelor verpleegkunde
www.vives.be
Wilgenstraat 32
8800 Roeselare België
StandContact
An !16u-17u KORTRIJK kan ook via MAILan.vanbellinghen@vives.be! Van Bellinghen
docent campus KORTRIJK
an.vanbellinghen@vives.be
0475220304
NL
bachelor verpleegkunde
www.vives.be
_
8500 Kortrijk België
StandContact
Lieselotte Casier (student) (14u-16u)
Studente verpleegkunde Campus Brugge
lieselotte.casier@student.vives.be
bachelor verpleegkunde
www.vives.be/verpleegkunde
Brugge - Kortrijk - Roeselare
België

Producten

Mozaïek Lijst