Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Dienst Inschrijvingen
Dienst Inschrijvingen
algemene info 








Video's

Er zijn momenteel geen video's beschikbaar

Persberichten

Land Titel Beschrijving Link Taal

Whitepapers

Land Titel Beschrijving Link Taal

Awards

Jaar Land Titel Beschrijving Link Taal

The projects / references

Land Titel Beschrijving Link Taal

Participation to external events

Land Datum Logo Organisator Type evenement Naam Informatie Website
Algemeen contact
Dienst Inschrijvingen
_

België

Website



Schrijf mij in
Opleiding
Boek je campusbezoek
Beschrijving

Waarvoor kan je bij de dienst studentenzaken terecht?

Bij de dienst studentenzaken kan je terecht om je in te schrijven voor een van onze opleidingen. Ook bij vragen rond jouw studentenkaart, studiegeld, opleidingscheques, leerkrediet, buspas, creditbewijzen, wijziging van jouw contactgegevens en eventuele attesten die moeten worden ingevuld helpen wij jou graag.

Op https://www.vives.be/nl/studentenzaken zie je waar en wanneer je ons kunt bereiken tijdens het academiejaar en de vakantieperiodes.

Leerroute








 
Algemeen contact
Dienst Inschrijvingen
_

België

Website



Schrijf mij in
Opleiding
 
Contacten op de stand
StandContact
Barbara Vandelanotte (15u00 - 17u00)
Medewerker Dienst Studentenzaken
barbara.vandelanotte@vives.be
050/30 51 09
NL,EN,FR
Dienst Studentenzaken
_
België
StandContact
Delfien Vermeersch (14u-17u)
Studentenzaken - Studiegelden
delfien.vermeersch@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
België
StandContact
Hans Hoornaert (14-17u)
hans.hoornaert@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
België
StandContact
Greet Bossuyt
greet.bossuyt@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
België
StandContact
Dries Vandewalle (14-17u)
dries.vandewalle@vives.be
Dienst Studentenzaken
https://www.vives.be/inschrijven
_
België
StandContact
Koen Decolvenaer (14-17u)
koen.decolvenaer@vives.be
dienst Studentenzaken
https://www.vives.be/inschrijven
_
België
StandContact
Kristien Mulier (14u -17u)
kristien.mulier@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
België

Producten

Mozaïek Lijst