Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor energietechnologie
bachelor energietechnologie
industrial sciences and technology



Videos

Press releases

Country Title Description Link Language

Whitepapers

Country Title Description Link Language

Awards

Year Country Title Description Link Language

The projects / references

Country Title Description Link Language

Participation to external events

Country Date Logo Organizer Type of event Name Information Website
General contact
bachelor energietechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

et@vives.be

Register me
Education program
Boek je campusbezoek
Description

ENERGIETECHNOLOGIE

Wat?
Na deze opleiding ben je een specialist in hernieuwbare energie, automatisering, domotica, elektrische machines en sterkstroominstallaties. Met dit diploma heb je in no time een boeiende job met goede doorgroeimogelijkheden.

Studeren en leren
Je krijgt een goede mix van theorie en praktijk. Zo ontwikkel je inzichten en vaardigheden in energiemanagement, automatisering, elektriciteit en groene energie. Je werkt elk jaar aan een project in samenwerking met bedrijven.
In het derde jaar is er een uitgebreide stage van 16 weken.

Vakken
- elektriciteit
- automatisering
- groene energie
- elektrotechniek, elektrisch rekenen
- toegepaste wetenschappen
- bedrijfsmanagement
- … 

Jobkansen
- technisch coördinator
- programmeur PLC, verlichtingsspecialist, installateur domotica en zonnepanelen, Process Engineer
- …

Educational forms



 
General contact
bachelor energietechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

et@vives.be

Register me
Education program
 
Contacts on the booth
StandContact
Mathieu Himpe
Docent
mathieu.himpe@vives.be
bachelor energietechnologie & elektromechanica
_
Belgium
StandContact
Koen Malfait
Docent
koen.malfait@vives.be
bij problemen met CHAT: mail gerust!
NL,EN,FR
Bachelor Energietechnologie (+ EM, OP, AT)
_
Belgium
StandContact
Vincent Vergalle (docent)
vincent.vergalle@vives.be
NL,FR,EN
bachelor energietechnologie & ecotechnologie
www.vives.be
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Katrien Maes (docent)
katrien.maes@vives.be
bachelor energietechnologie (+ EM, AT en graduaat VT)
_
Belgium
StandContact
Geert De Meyere
Docent automatisering, domotica en IoT
geert.demeyere@vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
Belgium
StandContact
Bart Demeyere
Opleidingshoofd
bart.demeyere@vives.be
0496548612
bachelor energietechnologie
_
Belgium
StandContact
Thomas Callewaert (16u-17u)
Student
thomas.callewaert2@student.vives.be
bachelor energietechnologie
_
Belgium
StandContact
Jillys Coquerelle (student)
Student
jillys.coquerelle@student.vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
Belgium
StandContact
Quinten Amerlynck (student)
quinten.amerlynck@student.vives.be
bachelor energietechnologie
_
Belgium
StandContact
Olivier Foulon
Student
olivier.foulon@student.vives.be
NL
bachelor energietechnologie
_
Belgium

Products

Mosaic List