Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor autotechnologie
bachelor autotechnologie
industrial sciences and technology



Press releases

Country Title Description Link Language

Whitepapers

Country Title Description Link Language

Awards

Year Country Title Description Link Language

The projects / references

Country Title Description Link Language

Participation to external events

Country Date Logo Organizer Type of event Name Information Website
General contact
bachelor autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

autotech@vives.be

Register me
Education program
Boek je campusbezoek
Description

AUTOTECHNOLOGIE

Wat?
In deze opleiding leer je alles over diesel- en benzinevoertuigen, elektrische, hybride- en waterstofvoertuigen. Naast auto’s werk je ook aan vrachtwagens, landbouwvoertuigen, heftrucks, motorfietsen en …. racewagens. 

Studeren en leren
De theoretische vakken zijn telkens gekoppeld aan praktijklabs. Zo leer je ook in team werken, initiatief nemen, communiceren en zelfstandig werken. Vanaf het tweede jaar maak je kennis met alle domeinen van het werkveld via studiebezoeken: personenwagens, rally- en circuitwagens, vrachtwagens, motorfietsen, landbouwmachines …
Je volgt vanaf het tweede jaar stage. In het laatste semester van je opleiding loop je zes weken stage in de voertuigsector.

Vakken
- verbrandingsmotoren
- aandrijflijn, remsystemen en wielgeleiding
- motormanagement, chassismanagement en voertuigdynamica
- lab en theorie voertuigelektronica, lab netwerktechnologie
- bedrijfsmanagement
- expertise en kwaliteitszorg
- …

Jobkansen
- diagnosetechnicus
- Master Technician, Parts Manager, After Sales verantwoordelijke
- …

Educational forms



 
General contact
bachelor autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

autotech@vives.be

Register me
Education program
 
Contacts on the booth
StandContact
Bert Desender (docent)
Opleidingshoofd
bert.desender@vives.be
0495761658
NL,EN,FR
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Sam Schotte (docent)
sam.schotte@vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Thomas Vanhalst (docent)
thomas.vanhalst@vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Jeremy Lebon (docent)
jeremy.lebon@vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Tom Bartsoen (docent)
tom.bartsoen@vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Axelle Deschodt (14u-16u)
Student 1e jaar
axelle.deschodt@student.vives.be
0491440496
0491440496
NL,EN
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Wouter Smet (student)
wouter.smet@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Benjamin Van Overwalle 14u-16u
bachelorstudent laatste jaar
benjamin.vanoverwalle@student.vives.be
0478810705
0478810705
NL,EN,FR
bachelor autotechnologie
smetledesteenweg 186
9230 Wetteren Belgium
StandContact
Midas De Nollin
2de jaars student
Midas.denollin@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Thomas De Tandt
2de jaars Student
thomas.detandt@student.vives.be
bachelor autotechnologie
_
Belgium
StandContact
Jasper Puype (student)
jasper.puype@student.vives.be
bachelor autotechnologie
www.vives.be/autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Christophe Hallaert
Docent
christophe.hallaert@vives.be
bachelor autotechnologie
www.vives.be/autotechnologie
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium

Products

Mosaic List