Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor toegepaste informatica
bachelor toegepaste informatica
commercial Sciences & Management



Press releases

Country Title Description Link Language

Whitepapers

Country Title Description Link Language

Awards

Year Country Title Description Link Language

The projects / references

Country Title Description Link Language

Participation to external events

Country Date Logo Organizer Type of event Name Information Website
General contact
bachelor toegepaste informatica
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

ti@vives.be

Register me
Education program
Boek je campusbezoek
Description

Binnen toegpaste informatica kan je kiezen voor de afstudeerrichting,applicatie-ontwikkeling

  • artificial intelligence
  • networks & security
  • software development

Met dit innovatieve opleidingsprogramma ben je helemaal klaar om je loopbaan in de IT-wereld uit te bouwen. Je kiest vanaf het tweede jaar je specialisatie.

 

Educational forms



 
General contact
bachelor toegepaste informatica
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Belgium

Website

056 26 41 60

ti@vives.be

Register me
Education program
 
Contacts on the booth
StandContact
Dirk Hostens (docent)
14u tot 15u
dirk.hostens@vives.be
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Wim Candaele (lector)
10u - 13u
wim.candaele@vives.be
NL
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Bavo Ketels (docent)
Docent
bavo.ketels@vives.be
NL,EN
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Katrien Deleu (docent)
(14u-15u)
katrien.deleu@vives.be
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Maarten Kerckenaere (15-16u.)
Docent
maarten.kerckenaere@vives.be
NL,EN
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Niels Deryckere (16.00 u. - 17.00 u.)
Praktijklector
niels.deryckere@vives.be
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Sandy Demuynck (student) (14-17uur)
Voor vragen stuur naar sandy.demuynck@student.vives.be
sandy.demuynck@student.vives.be
NL,FR,EN
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Isolde Boussauw (student)
isolde.boussauw@student.vives.be
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium
StandContact
Thomas Vandemeulebroucke
Voor vragen: Druk op het Facebook icoontje
thomas.vandemeulebroucke@student.vives.be
NL,EN,FR
bachelor toegepaste informatica
http://www.vives.be/hwb
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk Belgium

Products

Mosaic List