Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
bachelor logopedie en audiologie
bachelor logopedie en audiologie
healthcare



Videos

Added on 17/05/2020
Added on 15/05/2020
Added on 17/05/2020

Press releases

Country Title Description Link Language

Whitepapers

Country Title Description Link Language

Awards

Year Country Title Description Link Language

The projects / references

Country Title Description Link Language

Participation to external events

Country Date Logo Organizer Type of event Name Information Website
General contact
bachelor logopedie en audiologie
Xaverianenstraat 10
8200 Brugge
Belgium

Website

050 30 51 00

logoaudio@vives.be

Register me
Education program
Boek je campusbezoek
Description

Wat?

Je ondersteunt kinderen en volwassenen met stemproblemen en spraak- en taalmoeilijkheden. Je gaat hierbij vooral individueel met je cliënten aan de slag. Er is geen toelatingsproef.

 

Waar?

Campus Brugge

 

Hoe?

Dagonderwijs

 

Studeren en leren

Je programma is opgebouwd rond vier pijlers: logopedische vakken, psychopedagogische vakken, medische vakken en communicatieve vakken. Naast hoorcolleges krijg je groepswerk, projectwerk, begeleide zelfstudie en intervisiegroepen. Er zijn ook werkveldbezoeken, seminaries en conferenties.
Je hebt in totaal vijf stageperiodes. Je kan ook op stage in het buitenland.

 

Jobkansen

- zelfstandig logopedist

- logopedist in zorginstellingen of het onderwijs

 

Educational forms



 
General contact
bachelor logopedie en audiologie
Xaverianenstraat 10
8200 Brugge
Belgium

Website

050 30 51 00

logoaudio@vives.be

Register me
Education program
 
Contacts on the booth
StandContact
Rudy Vandevoorde (docent) 15.30-17.00 uur
Lector Logopedie
rudy.vandevoorde@vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Celine Bernaerdt (docent) 15.30-17.00
Optiecoördinator Audiologie
celine.bernaerdt@vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Ingrid Michaux (docent)
docent en stageverantwoordelijke
ingrid.michaux@vives.be
NL,FR,EN
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Hilde Roeyers (docent)
hilde.roeyers@vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Jente Reynaert (student) 16u-17u
jente.reynaert@student.vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Marthe 15-16u Bostoen (student)
marthe.bostoen@student.vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Karen Martin (student) (14u-15u)
karen.martin@student.vives.be
bachelor logopedie en audiologie
_
Belgium
StandContact
Laura Deschepper (15u-16u)
laura.deschepper@student.vives.be
bachelor logopedie en audiologie
www.vives.be/logo-audio
Xaverianenstraat 10
8200 Brugge Belgium

Products

Mosaic List