Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Dienst Inschrijvingen
Dienst Inschrijvingen
general info








Videos

No videos currently available

Press releases

Country Title Description Link Language

Whitepapers

Country Title Description Link Language

Awards

Year Country Title Description Link Language

The projects / references

Country Title Description Link Language

Participation to external events

Country Date Logo Organizer Type of event Name Information Website
General contact
Dienst Inschrijvingen
_

Belgium

Website



Register me
Education program
Boek je campusbezoek
Description

Waarvoor kan je bij de dienst studentenzaken terecht?

Bij de dienst studentenzaken kan je terecht om je in te schrijven voor een van onze opleidingen. Ook bij vragen rond jouw studentenkaart, studiegeld, opleidingscheques, leerkrediet, buspas, creditbewijzen, wijziging van jouw contactgegevens en eventuele attesten die moeten worden ingevuld helpen wij jou graag.

Op https://www.vives.be/nl/studentenzaken zie je waar en wanneer je ons kunt bereiken tijdens het academiejaar en de vakantieperiodes.

Educational forms








 
General contact
Dienst Inschrijvingen
_

Belgium

Website



Register me
Education program
 
Contacts on the booth
StandContact
Barbara Vandelanotte (15u00 - 17u00)
Medewerker Dienst Studentenzaken
barbara.vandelanotte@vives.be
050/30 51 09
NL,EN,FR
Dienst Studentenzaken
_
Belgium
StandContact
Delfien Vermeersch (14u-17u)
Studentenzaken - Studiegelden
delfien.vermeersch@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
Belgium
StandContact
Hans Hoornaert (14-17u)
hans.hoornaert@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
Belgium
StandContact
Greet Bossuyt
greet.bossuyt@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
Belgium
StandContact
Dries Vandewalle (14-17u)
dries.vandewalle@vives.be
Dienst Studentenzaken
https://www.vives.be/inschrijven
_
Belgium
StandContact
Koen Decolvenaer (14-17u)
koen.decolvenaer@vives.be
dienst Studentenzaken
https://www.vives.be/inschrijven
_
Belgium
StandContact
Kristien Mulier (14u -17u)
kristien.mulier@vives.be
Dienst Studentenzaken
_
Belgium

Products

Mosaic List